payticon
Wróć
Spotify Premium

Spotify Premium

Opłać własną subskrypcję lub prezent dla bliskiej osoby

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

Spotify – muzyka z całego świata, miliony utworów i podcastów na wyciągnięcie ręki

Spotify to szwedzka platforma streamingowa –  umożliwiająca odtwarzanie online muzyki i innych nagrań dźwiękowych (na przykład wykładów, podcastów, audiobooków) w wysokiej jakości. Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku, o jej sukcesie może świadczyć fakt, że obecnie z platformy można korzystać w 80. krajach świata; w serwisie zarejestrowanych jest ponad 375 mln użytkowników, z czego 175 mln płaci za usługę Spotify Premium.  Użytkownicy Spotify mają dostęp aż do 70 mln utworów muzycznych, mogą tworzyć własne playlisty lub korzystać z automatycznie tworzonych na podstawie preferencji lub gatunków. Dzięki podpowiedziom łatwo odkrywać nowe Nieograniczony dostęp do zasobów w serwisie mają jednak jedynie osoby, które zdecydują się wykupić usługę Spotify Premium.

Na czym polega usługa Spotify Premium?

Muzyki może słuchać każdy, kto zarejestruje się w serwisie Spotify. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z niego za darmo, muszą się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami. Utwory i podcasty przerywane są reklamami, co może być nieco uciążliwe. Co daje wykupienie usługi Spotify Premium?

 • Brak reklam, które bywają dość irytujące;
 • możesz słuchać dowolnych utworów kiedy tylko zechcesz (w wersji darmowej odtwarzane są z albumów w losowej kolejności)
 • możesz dowolnie pomijać piosenki z albumów;
 • możesz odtwarzać utwory także offline, po pobraniu ich na urządzenie.

Ponieważ ceny za dostęp do usługi są stosunkowo niskie, zdecydowanie opłaca się wykupienie opcji Spotify Premium. Pozwoli ona cieszyć się muzyką bez żadnych ograniczeń!

Ile kosztuje dostęp do Spotify? – cennik

W 2022 roku ceny za dostęp do serwisu kształtują się następująco:

 • Spotify Free – bezpłatnie – możliwość korzystania z opcji w podstawowej wersji, z reklamami i opisanymi wyżej ograniczeniami. Każdy z użytkowników po rejestracji uzyskuje dostęp do serwisu w tej wersji.
 • Spotify Premium Individual – 19,99 zł – bez reklam, możliwość słuchania w trybie offline, odtwarzanie na żądanie – konto dla jednej osoby.
 • Spotify Premium Student – 9,99 zł – konto premium dla studentów (zatwierdzonych uczelni z listy) dostępne w atrakcyjnej cenie po udokumentowaniu statusu; oferuje wszystkie funkcjonalności konta Premium Individual.
 • Spotify Premium Duo – 24,99 zł – dwa konta premium dla pary mieszkającej pod tym samym adresem, dodatkowa możliwość utworzenia playlisty z utworów, które obydwoje lubicie.
 • Spotify Premium Family – 29,99 zł – możliwość utworzenia aż sześciu kont premium dla członków rodziny mieszkających pod tym samym adresem, dodatkowo możliwość utworzenia playlisty Family Mix, z utworów, które lubią wszyscy domownicy oraz opcja blokowania wulgarnych treści.

Metody płatności: subskrypcja Spotify czy kod?

Istnieją dwie podstawowe metody płatności za usługę Spotify Premium: subskrypcja za pomocą karty płatniczej lub opłacenie dostępu za pomocą specjalnego kodu. Jeżeli zdecydujesz się na wykupienie subskrypcji, po rejestracji w serwisie „podpinasz” do niego swoją kartę, podając jej dane, a kwota za wybrany wariant usługi jest pobierana automatycznie z Twojego konta. W każdym momencie możesz anulować subskrypcję.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz „podpiąć” karty, drugim rozwiązaniem jest uzyskanie dostępu do Spotify za pomocą kodu zakupionego w sklepie zewnętrznym, na przykład TUTAJ lub w jednym z wielu punktów stacjonarnych. Kod jest jednorazowy – masz do wyboru dostęp na jeden miesiąc (kosztuje 20 zł); trzy miesiące (60 zł) lub pół roku (120 zł). Kod może wykorzystać także inna osoba, której podarujesz go jako prezent.

Jak zrezygnować z subskrypcji Spotify Premium?

Z subskrypcji Spotify Premium możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto przejdziesz do ustawień i anulujesz obecnie posiadany plan. W przypadku usługi opłacanej kodem sprawa jest jeszcze prostsza: wygaśnie samoistnie po upływie czasu, jeżeli nie wykupisz kolejnego kodu. W obydwu przypadkach po rezygnacji możesz dalej swobodnie korzystać z serwisu w darmowym wariancie Spotify Free.

Karty upominkowe Spotify to świetny sposób na uzyskanie dostępu do muzyki. Można je wykorzystać do opłacenia abonamentu, dzięki czemu można słuchać wszystkich utworów, które kochasz. To wygodny sposób na słuchanie muzyki bez konieczności płacenia kartą kredytową.

INSTRUKCJA UŻYCIA

Aby skorzystać z karty, wpisz poniższy kod PIN na stronie spotify.com/redeem.

REGULAMIN i WARUNKI

Skorzystanie z karty upominkowej Spotify, karty eGift, karty eCard, kodu Premium lub kodu PIN (zwanych dalej „kartą”) oznacza akceptację następujących postanowień:
 

 1. „Regulamin korzystania z serwisu Spotify”, który można znaleźć pod adresem https://www.spotify.com/legal/end-user-agreement/ stanowi część niniejszych Warunków korzystania z kart. Regulamin korzystania z serwisu Spotify może zawierać postanowienia dotyczące zbierania i wykorzystania danych osobowych, postanowienia ogólne dotyczące usług oferowanych przez Spotify, prawa właściwego, obowiązkowego arbitrażu (w stosownym przypadku) oraz właściwości
  miejscowej.
 2. Karta może zostać przeznaczona wyłącznie na zakup pełnopłatnych osobnych miesięcznych subskrypcji usługi Premium. Nie można jej przeznaczyć na subskrypcje zniżkowe lub grupowe (np. zniżki studenckie, wersje próbne, subskrypcje Premium dla rodzin czy oferty łączące subskrypcje Premium z produktami lub usługami innych firm).
 3. Karty nie można wymienić na gotówkę lub zaliczenie, zwrócić ani odsprzedać (z wyjątkiem sytuacji, w których wymaga tego prawo).
 4. Jeśli chcesz zrealizować kartę, musisz mieć lub utworzyć nowe konto Spotify w kraju, w którym karta została zakupiona. Aby móc korzystać z konta lub je utworzyć, musisz spełniać odpowiednie wymogi wiekowe określone w Regulaminie korzystania z serwisu Spotify.
 5. Aby wykorzystać kartę, odwiedź stronę www.spotify.com/redeem.
 6. Kartę należy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. Po tym okresie kod PIN wygasa i nie można już użyć karty do zakupu.
 7. Karta jest jednorazowego użytku. W momencie użycia karty jest odliczana pełna wartość nominalna za indywidualne konto. Kolejne zakupy ani wymiana na zaliczenie nie są możliwe.
 8. Spotify ani dyrektorzy, udziałowcy, pracownicy, agenci, członkowie zarządu, jednostki zależne, jednostki stowarzyszone, następcy prawni, cesjonariusze, dostawcy czy licencjodawcy Spotify nie ponoszą odpowiedzialności za żadne straty lub szkody wynikające z zagubienia, kradzieży lub nielegalnego pozyskania kart bądź ich nieuprawnionego użycia. 
 9. Karta jest dostarczana przez firmę Spotify AB, zarejestrowaną pod numerem 556703-7485, z siedzibą przy Regeringsgatan 19, 111 53 Sztokholm, Szwecja („Spotify”). 
 10. W przypadku jakichkolwiek niezgodności lub sprzeczności pomiędzy Warunkami korzystania z kart a warunkami wydrukowanymi na jakiejkolwiek karcie postanowienia niniejszych Warunków korzystania z kart mają pierwszeństwo.
 11. W celu uzyskania pomocy i odpowiedzi na pytania, odwiedź stronę support.spotify.com.

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon