Wróć do strony

Zimowa wyprzedaż na Steam!

20.12.2022, 10:49

Zimowa wyprzedaż to wyjątkowa okazja dla graczy, by zaopatrzyć się w nowe tytuły lub uzupełnić swoją kolekcję gier o pozycje, na które dotychczas nie mogli sobie pozwolić. Jest to również doskonała okazja dla deweloperów i wydawców gier, by przyciągnąć nowych graczy do swoich produktów. Zimowa wyprzedaż to czas, w którym można znaleźć wiele gier w obniżonych cenach na popularnych platformach sprzedaży, takich jak Steam.

W ramach zimowej wyprzedaży można znaleźć gry z różnych gatunków, od klasycznych strzelanek po relaksujące gry zręcznościowe, a także gry fabularne i strategie. Ceny gier są zwykle obniżane o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset procent, co daje graczom możliwość zakupu tytułów, które być może w normalnych warunkach byłyby dla nich za drogie.

Zimowa wyprzedaż to doskonały czas, by zaopatrzyć się w nowe gry lub uzupełnić swoją kolekcję. Warto śledzić oferty, ponieważ ceny gier mogą być obniżane kilka razy w ciągu trwania wyprzedaży, a także sprawdzać specjalne promocje i oferty dnia. Dzięki zimowej wyprzedaży gracze mogą cieszyć się nowymi tytułami w atrakcyjnych cenach i rozpocząć nowy rok z szeroką kolekcją gier do zabawy.

Od 22 grudnia do 5 stycznia gracze mogą skorzystać z ogromnych obniżek cen na tysiące gier dostępnych na platformie. Aby uatrakcyjnić zakupy, sklep oferuje także darmowe naklejki i inne okazje do zdobycia zimowych gadżetów. Warto także zagłosować w Nagrodach Steam 2022, gdzie nominowane są gry według głosów oddanych podczas jesiennej wyprzedaży. Głosowanie rozpocznie się razem z oficjalnym rozpoczęciem zimowej wyprzedaży, 22 grudnia o godzinie 19:00. Nie zapomnijcie o sprawdzeniu specjalnych ofert i promocji podczas zakupów!

Pamiętajcie, że karty podarunkowe Steam możecie kupić w najbliższej Żabce lub bez wychodzenia z domu na payticon.com.

 

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon