PayTicon
Zaloguj
Wróć
Steam Wallet

Steam Wallet

Steam to platforma z grami, która w swojej ofercie posiada ponad 46 000 gier z różnych gatunków – od gier akcji, sportowych po niezależne (indie). Możesz tam grać w Multiplayera w ulubione gry, takie jak kultowy CS GO. Możesz tworzyć klany, rozmawiać w trakcie gry i nie tylko. Przy ponad 130 mln użytkowników zabawa nie ma końca.

Karty Podarunkowe Steam (doładowanie portfela Steam, nazywane często Steam Wallet lub Steam Gift Card) są łatwym sposobem na zasilenie wirtualnego portfela lub sprawienie komuś miłego prezentu.

Karty Podarunkowe dodają do potfela środki o zakupiony nominał (do wyboru masz 25, 40, 70 i 150 PLN). Możnesz je wykorzystać do zakupu gry lub dodatków (np. skinów do CS GO).

Cena: 25.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję


zakupy 1-click


Jak dodać środki do mojego Portfela Steam?

  1. Wejdź na https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode i zaloguj się na swoje konto. Jeśli go jeszcze nie masz, załóż je.
  2. Po zalogowaniu się wprowadź kod w polu "Kod Portfela Steam".
  3. Kliknij "Kontynuuj", aby aktywować środki na swoim koncie. Uwaga: jeśli nigdy wcześniej nie aktywowano na twoim koncie kodów Portfela Steam, może zajść potrzeba wpisania twojego aktualnego adresu, aby ustalić wymaganą walutę.
  4. Wartość kodu Steam zostanie dodana do salda twojego konta. Obecne dostępne saldo będzie wyświetlane w prawym górnym rogu obok twojej nazwy profilu.

Podczas kroku "Sprawdź i kup" w czasie zakupów na Steam wybierz "Mój Portfel Steam" jako formę płatności. Koszt wybranego produktu wraz z powiązanym podatkiem zostaną odjęte od twoich środków portfela.

Regulaminy

Regulamin usługiPolityka prywatności

Chcesz wiedzieć więcej?


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon