payticon
Wróć
Cashback do 5%Karta podarunkowa Steam

Karta podarunkowa Steam

Steam to platforma z grami, która w swojej ofercie posiada ponad 46 000 gier z różnych gatunków – od gier akcji, sportowych po niezależne (indie). Możesz tam grać w Multiplayera w ulubione gry, takie jak kultowy CS GO. Możesz tworzyć klany, rozmawiać w trakcie gry i nie tylko. Przy ponad 130 mln użytkowników zabawa nie ma końca.

Karty Podarunkowe Steam (doładowanie portfela Steam, nazywane często Steam Wallet lub Steam Gift Card) są łatwym sposobem na zasilenie wirtualnego portfela lub sprawienie komuś miłego prezentu.

Karty Podarunkowe dodają do potfela środki o zakupiony nominał (do wyboru masz 25, 40, 70 i 150 PLN). Możnesz je wykorzystać do zakupu gry lub dodatków (np. skinów do CS GO).

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

Jak dodać środki do mojego Portfela Steam?

Aby dodać środki z karty podarunkowej Steam, należy się zarejestrować lub zalogować do platformy Steam a następnie kliknąć w nazwę profilu w prawym górnym rogu i wybrać “Szczegóły konta”.

 

steam-jak-doladowac-1.png

 

Po wybraniu “Szczegóły konta” pojawi się widok informacji o Twoim koncie.

 

steam-jak-doladowac-2.png

 

Należy wybrać opcję “Dodaj środki do swojego Portfela Steam”. Po kliknięciu mamy widok, gdzie możemy wybrać kwotę doładowania lub aktywować kartę podarunkową - klikamy w podświetlony przycisk o nazwie “Aktywuj kartę podarunkową lub kod portfela”.

 

steam-jak-doladowac-3.png

 

Po kliknięciu w aktywację pojawi się okno, gdzie należy wprowadzić otrzymany kod.

 

steam-jak-doladowac-4.png

 

Po wprowadzeniu kodu, kliknij “Kontynuuj” - środki zostaną automatycznie dodane do Twojego Portfela Steam.

Chcesz wiedzieć więcej?


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon