PayTicon
Wróć
Steam Wallet

Steam Wallet

Steam to międzynarodowa platforma z grami, która w swojej ofercie posiada ponad 3500 gier z różnych gatunków – od gier akcji po niezależne produkty. Spotkasz tu nowych ludzi, dołączysz do gier grupowych, stworzysz klany, porozmawiasz w trakcie gry i nie tylko! Przy ponad 100 mln użytkowników zabawa nie ma końca.

Karty Podarunkowe Steam i kody portfela są łatwym sposobem na zasilenie wirtualnego portfela lub sprawienie komuś miłego prezentu.

Karty Podarunkowe działają w taki sam sposób jak certyfikaty prezentów, a kodów wirtualnego portfela używa się jak kodów aktywacji gier. Jedne i drugie można wykorzystać do zakupu gier, programów, funduszy do portfela i innych pozycji ze sklepu Steam.

Cena: 25.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję


zakupy 1-click


Jak dodać środki do mojego Portfela Steam?

  1. Wejdź na https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode i zaloguj się na swoje konto. Jeśli go jeszcze nie masz, załóż je.
  2. Po zalogowaniu się wprowadź swój unikatowy kod portfela w polu "Kod Portfela Steam".
  3. Kliknij "Kontynuuj", aby aktywować środki na swoim koncie. Uwaga: jeśli nigdy wcześniej nie aktywowano na twoim koncie kodów Portfela Steam, może zajść potrzeba wpisania twojego aktualnego adresu, aby ustalić wymaganą walutę.
  4. Wartość kodu Portfela Steam zostanie dodana do salda Portfela Steam twojego konta. Obecne dostępne saldo będzie wyświetlane w prawym górnym rogu obok twojej nazwy profilu.

Podczas kroku "Sprawdź i kup" w czasie zakupów na Steam wybierz "Mój Portfel Steam" jako formę płatności. Koszt wybranego produktu wraz z powiązanym podatkiem zostaną odjęte od twoich środków portfela.

Regulaminy

Regulamin usługiPolityka prywatności

Chcesz wiedzieć więcej?


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon