Wróć do strony

Metody płatności: subskrypcja Spotify czy kod?

Łukasz Kafel 09.11.2022, 08:32

Istnieją dwie podstawowe metody płatności za usługę Spotify Premium: subskrypcja za pomocą karty płatniczej lub opłacenie dostępu za pomocą specjalnego kodu. Jeżeli zdecydujesz się na wykupienie subskrypcji, po rejestracji w serwisie „podpinasz” do niego swoją kartę, podając jej dane, a kwota za wybrany wariant usługi jest pobierana automatycznie z Twojego konta. W każdym momencie możesz anulować subskrypcję.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz „podpiąć” karty, drugim rozwiązaniem jest uzyskanie dostępu do Spotify za pomocą kodu zakupionego w sklepie zewnętrznym, na przykład TUTAJ lub w jednym z wielu punktów stacjonarnych. Kod jest jednorazowy – masz do wyboru dostęp na jeden miesiąc (kosztuje 20 zł); trzy miesiące (60 zł) lub pół roku (120 zł). Kod może wykorzystać także inna osoba, której podarujesz go jako prezent.

Jak zrezygnować z subskrypcji Spotify Premium?

Z subskrypcji Spotify Premium możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto przejdziesz do ustawień i anulujesz obecnie posiadany plan. W przypadku usługi opłacanej kodem sprawa jest jeszcze prostsza: wygaśnie samoistnie po upływie czasu, jeżeli nie wykupisz kolejnego kodu. W obydwu przypadkach po rezygnacji możesz dalej swobodnie korzystać z serwisu w darmowym wariancie Spotify Free.

Karty upominkowe Spotify to świetny sposób na uzyskanie dostępu do muzyki. Można je wykorzystać do opłacenia abonamentu, dzięki czemu można słuchać wszystkich utworów, które kochasz. To wygodny sposób na słuchanie muzyki bez konieczności płacenia kartą kredytową.

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon