Wróć do strony

Gdzie kupić kartę podarunkową/doładowanie do Steam?

13.08.2023, 14:03

Karty podarunkowe Steam / doładowania do konta Steam są dostępne w różnych miejscach zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. Oto kilka miejsc, gdzie możesz je znaleźć:

Platforma Steam: Możesz zakupić karty podarunkowe Steam oraz doładowania bezpośrednio na platformie Steam poprzez sklep Steam. Wyszukaj "Steam Gift Card" lub "Steam Wallet Code", aby znaleźć dostępne opcje.

Sklepy detaliczne: W niektórych sklepach detalicznych, np. Żabka ale możesz też szukać w sklepach komputerowych, supermarkety czy sklepy z elektroniką, gdzie można znaleźć fizyczne karty podarunkowe Steam. Zazwyczaj są one umieszczone na regałach razem z innymi kartami podarunkowymi.

Sklepy internetowe: Wiele sklepów internetowych oferuje karty podarunkowe Steam jako produkt cyfrowy. Możesz je zakupić online i otrzymasz kod do wykorzystania na swoim koncie Steam. Najlepszym sklepem jest oczywiście payticon.com :)

Serwisy aukcyjne i wymiany: Ostrożnie podejście do tego, ale czasem karty podarunkowe Steam można znaleźć na serwisach aukcyjnych lub platformach wymiany, takich jak Allegro. Jednak pamiętaj, że istnieje ryzyko oszustwa w tego rodzaju transakcjach.

Serwisy sprzedaży cyfrowej: Niektóre serwisy specjalizujące się w sprzedaży kodów cyfrowych oferują karty podarunkowe Steam oraz doładowania do konta Steam. Jednak pamiętaj, że istnieje ryzyko oszustwa w tego rodzaju transakcjach.

Karty wirtualne: W niektórych przypadkach możesz także zakupić Paysafecard, którym wykonasz doładowanie Steam.

Upewnij się, że wybierasz wiarygodne źródła i unikaj potencjalnych oszustw. Zawsze sprawdzaj opinie i recenzje przed zakupem, szczególnie jeśli kupujesz przez internet od nieznanych sprzedawców.

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon