payticon
Wróć
COMING SOONCashback do 5%Karta upominkowa Zalando

Karta upominkowa Zalando

Zalando jest jedną z wiodących europejskich platform modowych i lifestylowych. Założona w Berlinie w 2008 roku dostarcza pełen asortyment modowy do prawie 49 milionów klientów na 25 rynkach, oferując odzież, obuwie, akcesoria oraz produkty kosmetyczne. Asortyment obejmuje szerokie spektrum międzynarodowych marek zarówno znanych na całym świecie, jak i lokalnych. 

Zalando to platforma pierwszego wyboru dla poszukujących inspiracji, innowacji i interaktywnego doświadczenia zakupowego. Jako najmocniej związana z modą firma technologiczna w Europie, nieustannie opracowuje cyfrowe rozwiązania dla każdego etapu modowej podróży klientów, partnerów i innych współtwórców historii Zalando. Naszym celem jest to, aby stać się punktem wyjściowym dla mody – tak zwanym Starting Point for Fashion – i miejscem, które dzięki swojej zrównoważonej filozofii wywiera pozytywny wpływ na ludzi i planetę.

PLN
Wybierz kwotę doładowania z przedziału 25-350 PLN
Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

Instrukcja aktywacji kodu:

Wpisz kod z karty upominkowej podczas składania zamówienia na Zalando.pl. Możesz też dodać wartość karty do swojego salda Zalando i wykorzystać ją później. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się na Zalando.pl lub przez aplikację Zalando.
Pozostała kwota oraz wartość zwrotów zostaną na Twoim saldzie do późniejszego wykorzystania.

Warunki i zasady:

Aby zrealizować kartę upominkową, postępuj zgodnie z instrukcjami na odwrocie karty i przeczytaj poniższe informacje.
1. Karta upominkowa nie ma daty ważności i można ją wykorzystać przy dowolnej kwocie zamówienia. Wymiana karty na gotówkę, nawet w przypadku jej zniszczenia lub zgubienia, nie jest możliwa.
2. Karty upominkowe są aktywowane w przeciągu 24 godzin od zakupu.
3. W przypadku anulowania zamówienia lub zwrotu produktów zamówionych przy użyciu karty upominkowej, wartość zamówienia lub wartość zwróconych produktów zostanie zwrócona na Twoje konto Zalando.
4. Nasza standardowa dostawa jest bezpłatna, o ile minimalna wartość zamówienia wyniesie 39,00 PLN. W przeciwnym razie standardowa opłata za dostawę wynosi 3,90 PLN.
5. Realizacja karty upominkowej po złożeniu zamówienia nie jest możliwa. Karty upominkowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
6. Karta upominkowa może być wykorzystana na stronie internetowej Zalando.pl lub w aplikacji Zalando. 7. W razie pytań lub problemów skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta na stronie Zalando.pl/kontakt lub sprawdź najczęściej zadawane pytania na stronie Zalando.pl/faq.


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon