payticon
Wróć
Cashback do 3%Karta podarunkowa IKEA

Karta podarunkowa IKEA

IKEA to miejsce, które zna każdy i każdy z przyjemnością odwiedza. Meble, dekoracje, inspiracje - to nie tylko raj dla tych co uwielbiają piękne wnętrza.

 

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

 • Karty podarunkowe IKEA mogą być używane jako pełna lub częściowa płatność we wszystkich sklepach IKEA w Polsce oraz w sklepie internetowym ikea.pl
 • Użycie karty podarunkowej w sklepie internetowym ikea.pl możliwe jest tylko przy wyborze usługi transportu, a nie odbioru w sklepie.
  Karta jest ważna bezterminowo; karta nie może zostać zablokowana ani zastrzeżona.
  Kartę można wykorzystać wielokrotnie aż do wyczerpania dostępnych na niej środków.
 • Karty podarunkowe można łączyć do 5-ciu kart w jednej transakcji.
 • Karty podarunkowej IKEA należy używać w połączeniu z podanym kodem PIN.
  By sprawdzić saldo karty podarunkowej zapytaj w dowolnym sklepie IKEA w Polsce.
 • Środki zgromadzone na Karcie nie podlegają wymianie na środki pieniężne w całości lub części; przy zakupach dokonanych przy użyciu kart podarunkowych nie będzie wydawana reszta gotówki.
 • Zapłata Kartą powoduje pomniejszenie salda karty o kwotę równą cenie towaru lub usługi. Jeśli cena ta jest: niższa niż aktualne saldo karty - Klientowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, ale może wykorzystać Kartę do dalszych zakupów z użyciem karty; wyższa niż aktualne saldo Karty - Klient jest zobowiązany do zapłaty różnicy w cenie.
 • Karty podarunkowe IKEA nie mogą być zwracane ani refundowane, chyba że zgodnie z Twoimi prawami.
 • Karty podarunkowe IKEA nie mogą być wykorzystywane przy zakupach w Restauracji IKEA, na szwedzkim rynku spożywczym, w IKEA Cafe lub Bistro. Karta podarunkowa IKEA nie może być również używana do obsługi kompletacji, planowania, instalacji, montażu, dostawy do domu i serwisu wynajmu samochodów dostawczych oraz do zapłaty sald kart kredytowych lub IKEA Business.
 • Karty upominkowe mogą być wykorzystane za granicą (za opłatą 3% łącznej wartości zakupów): Australia*, Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Chorwacja, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Irlandia, Japonia, Niderlandy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Słowacja, Hiszpania**, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, USA. | *Prócz Adelajdy i Perth, **Prócz Wysp Kanaryjskich.

Karta podarunkowa IKEA to idealny prezent także dla tych, którzy idą po jedną rzecz, a wychodzą z pełnym koszykiem.

Tekstylia, sprzęt AGD, czy profesjonalne projektowanie kuchni lub garderoby? A może drobny remont i potrzebne dodatki: poduszki, obrazy, plakat lub inteligentne żarówki? To wszystko i o wiele więcej możesz podarować dzięki naszej karcie, która sprawdzi się jako podarunek dla małżonków, na parapetówkę czy zwyczajnie na urodziny lub święta.

W świecie IKEA nie ma nudy i każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Jest to wspaniały pomysł na prezent do domu, dla właściciela nowego mieszkania, Pani Domu czy też gospodarza rodzinnego spotkania.


Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA jest bezterminowa (nie posiada daty ważności) oraz umożliwia wielokrotne realizowanie płatności online oraz w sklepach stacjonarnych do momentu wyczerpania środków na karcie.
Karty podarunkowej można używać w sklepie internetowym ikea.pl oraz w sklepach stacjonarnych IKEA.
Karty podarunkowe IKEA nie mogą być wykorzystywane przy zakupach w Restauracji IKEA, na szwedzkim rynku spożywczym, w IKEA Cafe lub Bistro. Karta podarunkowa IKEA nie może być również używana do obsługi kompletacji, planowania, instalacji, montażu, dostawy do domu i serwisu wynajmu samochodów dostawczych.


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon