payticon
Wróć
NOWOŚĆCashback do 5%Karta podarunkowa IKEA

Karta podarunkowa IKEA

IKEA to miejsce, które zna każdy i każdy z przyjemnością odwiedza. Meble, dekoracje, inspiracje - to nie tylko raj dla tych co uwielbiają piękne wnętrza.

Karta podarunkowa IKEA to idealny prezent także dla tych, którzy idą po jedną rzecz, a wychodzą z pełnym koszykiem.

Tekstylia, sprzęt AGD, czy profesjonalne projektowanie kuchni lub garderoby? A może drobny remont i potrzebne dodatki: poduszki, obrazy, plakat lub inteligentne żarówki? To wszystko i o wiele więcej możesz podarować dzięki naszej karcie, która sprawdzi się jako podarunek dla małżonków, na parapetówkę czy zwyczajnie na urodziny lub święta.

W świecie IKEA nie ma nudy i każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Jest to wspaniały pomysł na prezent do domu, dla właściciela nowego mieszkania, Pani Domu czy też gospodarza rodzinnego spotkania.


Elektroniczna Karta Podarunkowa IKEA jest bezterminowa (nie posiada daty ważności) oraz umożliwia wielokrotne realizowanie płatności online oraz w sklepach stacjonarnych do momentu wyczerpania środków na karcie.
Karty podarunkowej można używać w sklepie internetowym ikea.pl oraz w sklepach stacjonarnych IKEA.
Karty podarunkowe IKEA nie mogą być wykorzystywane przy zakupach w Restauracji IKEA, na szwedzkim rynku spożywczym, w IKEA Cafe lub Bistro. Karta podarunkowa IKEA nie może być również używana do obsługi kompletacji, planowania, instalacji, montażu, dostawy do domu i serwisu wynajmu samochodów dostawczych.

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon