payticon
Wróć
Cashback do 5%Sony PlayStation KARTA PODARUNKOWA

Sony PlayStation KARTA PODARUNKOWA

Z łatwością dodawaj środki do swojego konta w PlayStation™Network (PSN) i wymieniaj je na dowolne produkty z obszernej biblioteki zawartości PlayStation Store (PS Store), w tym:

  • Subskrypcję* PlayStation Plus (PS Plus) z dostępem do wieloosobowej gry online, aktualizowanej co miesiąc biblioteki gier, wyjątkowych rabatów i nie tylko
  • Gry
  • Wirtualne waluty i dodatki
  • I nie tylko
Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

JAK ZREALIZOWAĆ KOD:

1. Wpisz się do PSN lub utwórz konto na stronie playstation.com.
2. Przejdź do sekcji „Wykorzystaj kody” w PS Store i wpisz 12-cyfrowy kod kuponu (Kod).
3. Aby zakupić subskrypcję PS Plus przy użyciu środków dostępnych za pośrednictwem tego Kodu, wybierz plan
subskrypcji i dokonaj zakupu.

ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły 18 lat lub starsze i dysponują kontem PSN dla osób pełnoletnich, zarejestrowanym w następującym kraju: Polska

Środki z portfela PSN może wykorzystać posiadacz konta, który realizuje Kod (i niepełnoletni posiadacze kont członków rodziny). Można nimi płacić za towary z PS Store dostępne dla posiadaczy kont w następującym kraju: Polska

Użycie Kodu podlega zasadom opisanym w niniejszych warunkach, Warunkach świadczenia usług, Polityce prywatności, Warunkach dotyczących kodu kuponu, Warunkach korzystania z oprogramowania i dodatkowych warunkach dotyczących poszczególnych produktów lub usług dostępnych na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms.

Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu.

Z zastrzeżeniem obowiązujących lokalnie przepisów prawa, Kodu nie można wymieniać na gotówkę, odsprzedawać ani wymieniać w żaden inny sposób. Kod nie podlega przywróceniu w przypadku zgubienia, kradzieży, uszkodzenia po zakupie oraz wykorzystania w inny sposób bez zgody użytkownika. Kodu można użyć tylko raz.

Wymagany jest zgodny system i połączenie internetowe.

PLAYSTATION PLUS:

Zakup niektórych planów PS Plus może wymagać wniesienia dodatkowych opłat. 

UWAGA: PS Plus to odnawialna subskrypcja z cyklicznie naliczanymi opłatami, które są pobierane automatycznie (zgodnie z aktualną ceną w PS Store) do chwili anulowania subskrypcji. Jeśli portfel nie zawiera wystarczających środków, zostanie użyta zdefiniowana na koncie użytkownika domyślna metoda płatności. Subskrypcję PS Plus można anulować w dowolnym momencie. Wygaśnie ona wówczas wraz z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego. 

Gry (i ich funkcje) oraz korzyści dostępne w ramach usługi PS Plus mogą się zmieniać.

Obowiązują dodatkowe warunki — https://www.playstation.com/legal/ps-plus-usage-terms/.

Usługa PS Plus jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 7 lat, a dostępna zawartość/usługi zależą od wieku użytkownika.

Wystawca kodu kuponu: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (nr firmy: 06020283), 10 Great Marlborough St, London, W1F 7LP, Wielka Brytania. Tę kartę można zrealizować tylko w odniesieniu do oferty wystawcy.

Sprzedawca detaliczny działa jako pełnomocnik wydawcy.

PlayStation Family Mark, ikona PlayStation Plus i PlayStation są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami handlowymi Sony Interactive Entertainment Inc.

Jeśli nie zrealizujesz kodu kuponu, możesz anulować zamówienie w ciągu 14 dni od daty zakupu kodu kuponu i otrzymać zwrot ceny zakupu. W sprawie anulowania i zwrotu środków, wyślij e-mail na adres hello@payticon.com albo napisz pocztą standardową na adres Payticon Sp. z o.o. Rynek Główny 28, 31-010 Kraków.


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon