PayTicon
Wróć

Home Box

Idziesz na parapetówkę do znajomych?

Uniknij nietrafionego prezentu i wybierz nasz pakiet idealny dla świeżo upieczonych lokatorów.

Kartę podarunkową o wartości 50 zł do sklepów RTV EURO AGD

6 miesięczną subskrypcję usługi Empik Premium

3 miesięczną subskrypcję w platformie Publico24

Kartę upominkową o wartości 50 zł do sklepów IKEA

Cena

222.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

RTV EURO AGD

RTV EURO AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. W swojej ofercie mają produkty wiodących firm takich jak Samsung, Apple, Dyson, Bosch, Whirlpool, JBL, Dell i wielu innych. Kartę Podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania we wszystkich sklepach RTV EURO AGD oraz na stronie www.euro.com.pl. Szeroki asortyment produktów RTV, AGD, sprzętu audio, IT czy akcesoriów pozwoli spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

EMPIK PREMIUM

6 miesięczna subskrypcja usługi Empik Premium dająca 15% stałej zniżki w salonach Empik, do 20% specjalnej zniżki online na ponad 250 000 produktów, darmową dostawę kurierem i do punktów odbioru i wiele innych. Od ponad 70 lat Empik jest czołową marką lifestylową, z 300 salonami Empik i Papiernik by Empik, oraz jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce. Nieważne czy lubisz czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy, pasjonują Cię planszówki, uwielbiasz podróżować, pielęgnujesz przydomowy ogródek lub wciągnęła Cię piłka nożna albo jesteś wielbicielem letnich festiwali muzycznych – w Empik znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Możesz wybierać spośród ponad 2 milionów produktów oraz biletów na tysiące wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych, sportowych w całej Polsce. Najnowsza płyta Sanah albo Dawida Podsiadło? Znajdziesz to w Empiku.

IKEA

Ikea oferuje funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Nowa kuchnia Metod, system szaf Pax czy  Besta. W Ikea korzystnie wyposażysz mieszkanie na wynajem albo nowy dom, zarówno w meble jak i artykuły kuchenne, oświetlenie, dywany, dekoracje czy kwiaty. Karta upominkowa IKEA umożliwia wybór spośród tysięcy produktów IKEA bez żadnych ograniczeń czasowych. Środki z karty można wykorzystać podczas zakupów na IKEA.pl, w aplikacji mobilnej IKEA lub w sklepie stacjonarnym. Z karty można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania dostępnych na niej środków. Kartą można zapłacić za pełen asortyment produktów oraz usługi IKEA.


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon