Wróć do strony

Spotify – muzyka z całego świata, miliony utworów i podcastów na wyciągnięcie ręki

Łukasz Kafel 09.11.2022, 08:32

Spotify to szwedzka platforma streamingowa –  umożliwiająca odtwarzanie online muzyki i innych nagrań dźwiękowych (na przykład wykładów, podcastów, audiobooków) w wysokiej jakości. Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku, o jej sukcesie może świadczyć fakt, że obecnie z platformy można korzystać w 80. krajach świata; w serwisie zarejestrowanych jest ponad 375 mln użytkowników, z czego 175 mln płaci za usługę Spotify Premium.  Użytkownicy Spotify mają dostęp aż do 70 mln utworów muzycznych, mogą tworzyć własne playlisty lub korzystać z automatycznie tworzonych na podstawie preferencji lub gatunków. Dzięki podpowiedziom łatwo odkrywać nowe Nieograniczony dostęp do zasobów w serwisie mają jednak jedynie osoby, które zdecydują się wykupić usługę Spotify Premium.

Na czym polega usługa Spotify Premium?

Muzyki może słuchać każdy, kto zarejestruje się w serwisie Spotify. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z niego za darmo, muszą się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami. Utwory i podcasty przerywane są reklamami, co może być nieco uciążliwe. Co daje wykupienie usługi Spotify Premium?

  • Brak reklam, które bywają dość irytujące;
  • możesz słuchać dowolnych utworów kiedy tylko zechcesz (w wersji darmowej odtwarzane są z albumów w losowej kolejności)
  • możesz dowolnie pomijać piosenki z albumów;
  • możesz odtwarzać utwory także offline, po pobraniu ich na urządzenie.

Ponieważ ceny za dostęp do usługi są stosunkowo niskie, zdecydowanie opłaca się wykupienie opcji Spotify Premium. Pozwoli ona cieszyć się muzyką bez żadnych ograniczeń!

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon