Wróć do strony

Podaruj sobie sport w prezencie

Łukasz Kafel 11.12.2022, 18:11

Czy wiesz, że podarowanie sportu w prezencie może być doskonałym sposobem na zadbanie o zdrowie i kondycję osoby obdarowanej? To podarunek w najlepszym stylu, który wpisuje się w zdrowy, pełen aktywności fizycznej tryb życia współczesnego człowieka.

Warto podarować sport w prezencie, ponieważ to świetny sposób na podziękowanie, nagrodzenie lub pogratulowanie bliskiej osoby lub współpracownika. Możesz to zrobić na wiele sposobów, na przykład wręczając sportowy bon upominkowy Decathlon, który pozwoli obdarowanej osobie skorzystać z usług wybranego sklepu stacjonarnego lub online na decathlon.pl. To doskonały pomysł na prezent z każdej okazji i nowoczesny benefit pracowniczy, który ucieszy i zmotywuje do podjęcia aktywności fizycznej.

Zmieniamy sportowe doświadczenia na lepsze dzięki karcie podarunkowej Decathlon! Nasz bon zakupowy można zasilić kwotą od 20 do 1000 zł, na mniejsze lub większe zakupy i marzenia. Nasze karty są wielokrotnego użytku i ich właściciel ma na ich wykorzystanie aż 2 lata. Daj się zaskoczyć i ciesz się lepszymi sportowymi doświadczeniami dzięki karcie podarunkowej Decathlon!

MAMY BOGATĄ, SPORTOWĄ HISTORIĘ

Francja, rok 1976. Piłkarze AS Saint-Etienne wygrywają Puchar Europy, Guy Drut zdobywa tytuł mistrza olimpijskiego w biegu na 110 m przez płotki, a niejaki Bernard Hinault odnosi kolejne sukcesy kolarskie jako amator. To właśnie wtedy na rynku pojawia się marka DECATHLON. Od 1976 roku wprowadzamy innowacje, aby uczynić sport dostępnym dla każdego.

SPRAWIAMY, BY SPORT BYŁ DOSTĘPNY DLA WIELU

Chcemy, by sport sprawiał przyjemność jak największej liczbie ludzi na całym świecie. Dlatego oferujemy produkty z 70 dyscyplin sportowych – zarówno dla osób zaczynających sportową przygodę, jak i dla profesjonalistów. Twoi klienci i współpracownicy na pewno znajdą u nas sprzęt, który pomoże im realizować nawet mało popularną pasję.

TWORZYMY EKIPĘ MIŁOŚNIKÓW SPORTU

Nasze motto brzmi: „Zadowoleni sportowcy to nasz zawód”. Mamy ponad 80 000 pracowników na całym świecie, którzy są prawdziwą ekipą entuzjastów sportu. Nasi pracownicy wychodzą poza schematy i nie tylko obsługują klientów, ale też każdego dnia pomagają im dobrać odpowiedni sprzęt, podpowiadają, w jaki sposób z niego korzystać i wymieniają się sportowymi doświadczeniami.

INNOWACJA TO NASZE DRUGIE IMIĘ

Innowacja jest ważną częścią naszej działalności. Regularnie rozwijamy nowe produkty, koncepcje i pomysły na uprawianie sportu, aby zapewnić ciągłe doskonalenie naszych produktów. Mamy na swoim koncie kilka innowacji – jesteśmy szczególnie dumni z szybko rozkładającego się namiotu Quechua, maski do snorkelingu Subea Easybreath czy siatki do tenisa stołowego Artengo Rollnet.

 

 

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon