Wróć do strony

Otwarcie nowego sklepu TK Maxx w centrum handlowym Serenada w Krakowie

08.04.2023, 08:10

Nowy sklep TK Maxx w Krakowie oferuje bogaty wybór modowej odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, a także buty, akcesoria, oraz produkty dla domu. Na sklepowych półkach, dzięki częstym dostawom, pojawiać się będą także nowości w postaci zwiewnych spódnic, kwiecistych dodatków, stylowych torebek w modnych odcieniach, męskich marynarek oraz sportowych butów. Ponadto, dla tych, którzy szukają jakościowych produktów dla dzieci lub artykułów do dekoracji wnętrz, także znajdą coś dla siebie.

Klienci, którzy odwiedzą TK Maxx w Serenadzie w dniu otwarcia, będą mieli okazję wziąć udział w licznych atrakcjach. Jedną z nich jest konkurs Czerwony Wieszak, gdzie każdy może wygrać kartę upominkową o wartości od 100 do 500 złotych. Na krakowskich poszukiwaczy skarbów czekać będzie aż 26 wieszaków: 2 czerwone, 4 złote i 20 srebrnych, z czego każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej. W sumie pula nagród wynosi niemal 4 tysiące złotych, co daje ogromną szansę na wygraną.

Warto podkreślić, że sklepy TK Maxx to doskonałe miejsce dla osób, które chcą wyglądać modnie i stylowo, ale jednocześnie nie chcą przepłacać. To miejsce, gdzie można znaleźć najnowsze trendy modowe w świetnych cenach, a dzięki częstym dostawom i bogatemu asortymentowi, zawsze można odkryć coś nowego.

Dlatego też, już 20 kwietnia o 10:00, zapraszamy do nowego sklepu TK Maxx w centrum Serenada, gdzie na pewno znajdziecie coś dla siebie!

 

Lista sklepów TK Maxx w Krakowie to:

Bonarka City Centre, ul. Kamienskiego 11
Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00 
 

Centrum Handlowe M1, al. Pokoju 67
Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00 

 

Wszystkie inne sklepy TK Maxx w Polsce znajdziesz na stronie → TK Maxx

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon