Wróć do strony

Mortal Kombat 11 za darmo na święta w Epic Store

18.12.2022, 21:29

Epic Games Store rozpoczął akcję, w ramach której gracze mogą otrzymać 15 darmowych gier. Podczas akcji rozdawniczej, w ramach której udostępnia graczom 15 darmowych gier, każdego dnia udostępniana jest nowa gra, która jest dostępna do pobrania przez 24 godziny. Do tej pory gracze mogli już pobrać kilka gier, a teraz jest dostępna kolejna z piętnastu, które Epic Games Store planuje rozdać w ramach tej akcji. Wśród darmowych gier ma się znaleźć także Mortal Kombat 11, co jest dodatkowym powodem, aby śledzić, co jest dostępne. 

Mortal Combat 11

Mortal Kombat 11 to popularna gra z gatunku bijatyk, wydana przez firmę NetherRealm Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment w 2019 roku. Jest to jedenasta odsłona serii gier Mortal Kombat, która zyskała dużą popularność od lat 90. Gra została wydana na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i komputery osobiste.

W Mortal Kombat 11 gracze mogą wziąć udział w starciach 1vs1 lub w trybach kooperacji i rywalizacji z innymi graczami. Tytuł oferuje szeroki wybór postaci do wyboru, każda z unikalnymi umiejętnościami i atakami specjalnymi. Gra zawiera również szereg trybów gry, takich jak historia, trening i tryb tower, w którym gracze walczą z kolejnymi przeciwnikami w celu osiągnięcia jak najwyższego wyniku.

Mortal Kombat 11 został ciepło przyjęty przez krytyków i graczy za swoją intensywną rozgrywkę, bogatą historię i atrakcyjny interfejs. Gra była również nagradzana za swoją grafikę i muzykę.

Akcja trwa od 15 grudnia i potrwa do 31 grudnia. Gracze mogą odebrać każdą grę za darmo, ale muszą to zrobić w ciągu 24 godzin, po czym gra zostaje zastąpiona przez inną. To dobra okazja, aby rozszerzyć swoją kolekcję gier za darmo. Ważne jest, aby na bieżąco śledzić, co jest dostępne, aby nie przegapić żadnej interesującej gry.

 

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon