Wróć do strony

Jak zobaczyć kto polubił mnie na Tinderze?

03.04.2023, 07:20

Jak zobaczyć kto polubił mnie na Tinderze? 

Chcesz wiedzieć, kto przesunął Twój profil w prawo na Tinderze? Cóż, jedynie z Tinder Gold masz szansę to odkryć! Ta bardzo przydatna funkcja umożliwia nie tylko sprawdzenie, kto Cię polubił, ale także daje Ci możliwość zmiany lokalizacji swojego profilu i korzystania z superlajków, które zwrócą uwagę najbardziej atrakcyjnych osób. Tinder Gold wyświetla także dokładną liczbę oczekujących lajków, więc zawsze wiesz, kto czeka na Twoje zainteresowanie.

Ale jak to działa? Po prostu aktywuj Tinder Gold z użyciem karty podarunkowej, kliknij w ikonę gwiazdy, aby wyświetlić nowe polubienia, lub przejdź do zakładki wiadomości, aby zobaczyć oczekujące lajki. Aby zobaczyć profile osób, które Cię polubiły, wystarczy kliknąć zdjęcie profilu ze złotą ramką.

Pamiętaj, że Tinder Gold to nie tylko sposób na poznanie nowych ludzi, ale także na odkrycie, kto jest zainteresowany Twoim profilem. Dzięki temu możesz skupić swoją uwagę na tych, którzy Cię interesują i zminimalizować stratę czasu na tych, którzy nie są dla Ciebie odpowiedni. Odkryj świat randek online w najlepszym wydaniu - z Tinder Gold!

Jak aktywować boost i zwiększyć widoczność swojego profilu na Tinderze?

Marzysz o tym, aby Twój profil na Tinderze stał się bardziej popularny? Chcesz uzyskać większą liczbę dopasowań? W końcu każdy chce być widoczny i zwracać uwagę! Nic prostszego - Tinder Boost jest tu po to, aby pomóc!

Dzięki temu narzędziu zwiększysz swoją widoczność w aplikacji i stworzysz kolejki profili użytkowników w Twojej okolicy, którzy będą chcieli Cię poznać. Po aktywowaniu, Twój profil będzie jednym z najpopularniejszych w pobliżu! Twórcy aplikacji sądzą, że Boost potrafi nawet 10-krotnie zwiększyć Twoje szanse na znalezienie idealnej pary.

Ale jak to działa? Tinder Boost jest częścią abonamentu Tinder Gold lub Tinder Platinum, więc jeśli chcesz z niego skorzystać, możesz zakupić kartę podarunkową Tinder. Aby aktywować Boost, wystarczy włączyć aplikację Tinder na swoim telefonie i kliknąć na ikonę błyskawicy. Teraz możesz zacząć cieszyć się większą popularnością i zwiększonymi szansami na znalezienie idealnej pary. Spróbuj już dziś i zobacz, jak Tinder Boost może zmienić Twoje życie!

Po co używać Superlike na Tinder? Jak wysłać Superlike?

Superlike w Tinder to narzędzie dla tych, którzy chcą podnieść poprzeczkę swoich dopasowań na wyższy poziom. Podobnie jak przy wspinaczce, musisz mieć dobrą przyczepność, aby dotrzeć do szczytu. I w tym właśnie Superlike może Ci pomóc! Warunkiem skorzystania z tej funkcji jest subskrypcja Tinder Gold lub Premium, która daje Ci 5 Superlike'ów na tydzień.Pamiętaj, że opcję Tinder Premium możesz uzyskać dzięki karcie podarunkowej Tinder na naszej stronie. Dzięki temu, kiedy wysyłasz Superlike do osoby, która Ci się podoba, Twój profil błyska w niebieskiej poświacie, wyróżniając. A z pewnością warto zwrócić na siebie uwagę, żeby znaleźć idealne dopasowanie, prawda? Aby wysłać Superlike, po prostu otwórz aplikację Tinder z aktywowanym kontem Premium na swoim telefonie lub w przeglądarce komputera i kliknij ikonę niebieskiej gwiazdy przy profilu osoby, która wpadła Ci w oko. Przyjemnego randkowania!

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon