Wróć do strony

Jak kupić PSC za 5 PLN?

Łukasz Kafel 08.11.2022, 16:42

W przypadku kodów PSC dostępne nominały to 20, 30, 50, 100 i 200 PLN.

Jeśli potrzebujesz mniejszej kwoty doładowania, możesz kupić PSC za pomocą funkcji paysafecard direct w aplikacji mobilnej. Umożliwia ona doładowania również niższymi kwotami: 5, 10 i 15 PLN.

Potrzebujesz większego doładowania niż 200 PLN? 

Przez paysafecard direct zasilisz konto także większymi kwotami: 300 i 400 PLN, a nawet 500 i 800 PLN (dla kont my paysafecard Unlimited).

Paysafecard Mastercard - karta prepaid do konta my paysafecard

Do konta PSC możesz otrzymać kartę Paysafecard Mastercard. Umożliwia ona płatności na całym świecie, tak jak standardową kartą kredytową. Doładujesz ją w łatwy sposób online przez konto paysafecard.

Z uwierzytelnianiem Mastercard płatność online jest jeszcze bezpieczniejsza:

  • Możesz za jej pomocą chronić swoje zakupy dodatkowym stopniem zabezpieczenia
  • Płatności online możesz akceptować za pomocą powiadomienia push w aplikacji.

Minimalny wiek umożliwiający korzystanie z konta my paysafecard?

Minimalny wiek umożliwiający rejestrację i korzystanie z konta my paysafecard wynosi 16 lat.

 

Konto paysafecard to idealne narzędzie do płatności online dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Z my paysafecard możesz zapomnieć o każdorazowym szukaniu i wpisywaniu 16-cyfrowego kodu, gdy chcesz dokonać zakupu podczas grania w ulubioną grę lub w trakcie rozgrywek w kasynie online. 

Dzięki koncie paysafecard dokonywanie płatności online jest maksymalnie uproszczone i przyspieszone, a Ty możesz skupić się na tym co lubisz robić najbardziej.

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon