Wróć do strony

Jak korzystać z konta paysafecard?

Łukasz Kafel 07.11.2022, 16:58

Korzystanie z konta jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.paysafecard.com/pl/. Konto paysafecard możesz obsługiwać, logując się na naszej witrynie lub przez bezpłatną aplikację paysafecard. 

Jak doładować konto paysafecard?

Saldo na koncie PSC możesz doładować na dwa sposoby:

  1. Wpisując na swoim koncie PSC 16-znakowy kod i klikając „Dodaj środki”. 
  2. Korzystając z praktycznej funkcji paysafecard direct w aplikacji mobilnej. Umożliwia ona natychmiastowe doładowanie salda w najbliższym punkcie sprzedaży, oferującym płatność paysafecard direct.

W celu rejestracji należy podać tylko niezbędne dane, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, adres i numer telefonu komórkowego. Szanujemy Twoją prywatności i nie wymagamy podawania numeru PESEL ani przedstawiania dokumentu potwierdzającego tożsamość. Po potwierdzeniu adresu e-mail i wpisaniu kodu weryfikacyjnego ze sms-a możesz już korzystać z konta.

Aplikacja paysafecard - korzystanie z konta w prosty sposób na smartfonie

Zyskaj wgląd do konta paysafecard na smartfonie, bez względu na to, gdzie obecnie jesteś. Przez aplikację szybko doładujesz swoje konto w punkcie sprzedaży. Możesz to zrobić bez wprowadzania kodu, za pomocą funkcji paysafecard direct.

Natomiast dokonując płatności online w jednym z naszych internetowych sklepów partnerskich, możesz zeskanować kod QR w okienku płatności i za pomocą funkcji scan2pay zapłacić w prosty sposób.

scan-to-pay.webp


Pełne bezpieczeństwo i anonimowość podczas dokonywania płatności online

Dzięki paysafecard online płatność odbywa się natychmiastowo i bez konieczności podawania danych kontaktowych. Nie musisz obawiać się o swoje pieniądze. Konto PSC jest bezpieczne i niezagrożone atakami hakerskimi. 

Konto my paysafecard zapewnia bezpieczeństwo w sieci, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych płatności bankowych online, nie musisz wpisywać poufnych danych logowania do swojego konta bankowego, czy numeru karty płatniczej.

Rejestracja konta paysafecard

Rejestracja konta jest intuicyjna i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Nie musisz posiadać konta bankowego ani karty kredytowej. Wystarczy, że klikniesz „Rejestracja” na naszej stronie i w kilku krokach wypełnisz formularz.  

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon