Wróć do strony

Co nowego we wrześniu na HBO Max? Oto pełna lista premier!

04.09.2023, 15:38

Wrzesień na HBO Max to prawdziwy festiwal nowości. Od oryginalnych seriali po długo oczekiwane filmy, każdy znajdzie coś dla siebie. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej najważniejszym premierom i podzielimy się naszymi przemyśleniami na temat przyszłości platformy, zwłaszcza w kontekście jej nadchodzącego wejścia na polski rynek.

HBO Max i Playera: Czy To Koniec Ery?

W tym miesiącu HBO Max wprowadza do swojej oferty wszystkie trzy sezony serialu "Szadź", z Maciejem Stuhrem w roli głównej. To zaskakujący ruch, który może sugerować, że HBO Max jest gotowe na podbój polskiego rynku w I kwartale 2024. Czy to początek końca dla Playera? Czy może to jest początek migracji treści między platformami? Na te pytania na razie brakuje odpowiedzi, ale jedno jest pewne: przyszłość wygląda intrygująco.

Bogata Oferta Seriali

Oprócz "Szadź", wrzesień na HBO Max przynosi nam także kilka innych interesujących seriali:

  • Maxine: Dramat opowiadający o asystentce szkolnej i jej narzeczonym, który został skazany za morderstwo.
  • Rodzice IV (Breeders): Czwarty sezon brytyjskiej komedii o trudach rodzicielstwa.
  • Twisted Metal: Thriller postapokaliptyczny o mężczyźnie, który dostaje szansę na nowe życie.
  • Wilk: Kryminał, w którym rodzina zostaje uwięziona i terroryzowana.

Wielki Powrót Animacji DC

Jeśli jesteś fanem uniwersum DC, wrzesień na HBO Max przyniesie Ci sporo radości. Do oferty zostają dodane nowe filmy animowane, takie jak "Batman: Dusza smoka" czy "Legion superbohaterów". To dobra wiadomość dla tych, którzy czekali na uzupełnienie tej kategorii na platformie.

Filmy, Które Nie Możesz Przegapić

Wśród filmów, które trafią na platformę, warto wyróżnić:

  • "Liberator" ze Stevenem Seagalem: Dwie części klasycznego filmu akcji.
  • "Sufrażystka" z Meryl Streep: Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, opowiadający o walce o prawa wyborcze dla kobiet.
  • "Portret kobiety w ogniu": Francuski dramat romantyczny osadzony w XVIII wieku.

Dokumenty, Które Zmuszą Cię Do Myślenia

Jak co miesiąc, HBO Max wprowadza także nowe dokumenty. W tym miesiącu warto zwrócić uwagę na "Miliard szczęśliwych ludzi", analizujący kwestie szczęścia w różnych społecznościach, oraz "Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace", który bada kontrowersyjną sprawę adopcji.

 

Wrzesień na HBO Max to miesiąc pełen różnorodnych premier, które z pewnością przyciągną uwagę różnych grup odbiorców. Od dramatów i komedii, przez filmy akcji, po dokumenty i animacje – każdy znajdzie coś dla siebie. Ostateczna odpowiedź na pytanie o przyszłość HBO Max i Playera w Polsce pozostaje jednak otwarta i z pewnością będziemy śledzić rozwój wydarzeń.

Czy jesteście już gotowi na wrześniowy maraton filmowy? Dajcie znać w komentarzach!

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon