Wróć do strony

Co nowego w CDA Premium w styczniu?

13.01.2023, 23:47

Jakie nowe seriale w CDA Premium w styczniu?

Wg nas najciekawszym serialem w styczniu dostępnym na CDA Premium jest Pianino. Jest to zabawna historia dwójki przyjaciół, którzy wyruszają w długą i niebezpieczną podróż po australijskiej pustyni. Przygoda ta ma na celu uratowanie rodziny przyjaciela, która jest w kłopotach finansowych. Oryginalna konstrukcja, dynamiczna akcja i świetny humor sprawiają, że Pianino jest jednym z najlepszych seriali dostępnych obecnie.

Trailer Pianino

Jakie nowe filmy w CDA Premium w styczniu?

Undine to piękna i wzruszająca opowieść o miłości i konsekwencjach jej zerwania. Główna bohaterka, Undine, jest czarującą naiwą, która wierzy, że miłość i szczęście mogą być trwałe. Jednak gdy jej ukochany zdradza ją z inną kobietą, Undine odkrywa, że tak naprawdę wszystko w jej życiu jest ulotne. Film jest pięknie zrealizowany i wciąga widza w jej trudny świat. Historia jest intrygująca, a bohaterowie są wiarygodni i złożeni. 

Trailer Undine

Jakie nowe filmy animowane w CDA Premium w styczniu?

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon