Wróć do strony

Co to jest konto paysafecard (my paysafecard)?

Łukasz Kafel 07.11.2022, 16:43

Konto paysafecard to osobiste, internetowe konto płatnicze online, które pozwala na dokonywanie płatności w wygodny sposób. Nie musisz wprowadzać długiego kodu.  Wystarczy podać nazwę użytkownika i hasło. Ponadto możesz korzystać z wyższego limitu płatność za pomocą kodu (dla płatności kodem limit wynosi 200 PLN).

my-paysafecard.webp

Konto my paysafecard jest nowoczesnym rozwiązaniem płatniczym dla osób, które chcą w szybki sposób dokonywać płatności online w miejscach, gdzie podawanie swoich danych osobowych jest zbędne. Zalety konta z pewnością docenią gracze korzystający z takich platform jak Steam, PlayStation Store, Nintendo eShopXbox i Google Play.

To również świetne narzędzie płatnicze dla zwolenników gier hazardowych i zakładów sportowych. Paysafecard współpracuje z ponad tysiącem sklepów internetowych w zakresie muzyki, rozrywki i nie tylko.

Dlaczego warto założyć konto paysafecard?

Konto paysafecard to doskonałe rozwiązanie płatnicze dla osób, które cenią prostotę i szybkość transakcji. Korzystając z konta pozostajesz anonimowy podczas dokonywania płatności. Z konta możesz korzystać w wygodny sposób przez dedykowaną aplikację na telefon.

Co daje konto my paysafecard? Konto PSC posiada szereg zalet:

  • można je otworzyć w zaledwie kilka minut
  • pozwala na przegląd posiadanych środków i kontrolę finansów
  • możesz korzystać z wyższych limitów niż 200 PLN na jedną płatność
  • 16-cyfrowy kod wprowadzasz tylko raz — przy doładowaniu środków paysafecard do konta
  • płatności dokonuje się w łatwy sposób, przez wprowadzenie swoich danych logowania (nie podajesz wrażliwych danych, takich jak dane karty kredytowej lub rachunku bankowego)
  • otrzymujesz ekskluzywny dostęp do paysafecard Mastercard – praktycznej karty typu prepaid, którą można doładować gotówką i dokonywać płatności online lub offline. 

Różnica między kontem paysafecard, a kodami paysafecard

Konto paysafecard (my paysafecard) to osobiste konto płatnicze online, które pozwala na dokonywanie płatności po podaniu nazwy użytkownika i hasła. Nie wprowadzasz długiego kodu z karty. Na koncie paysafecard posiadasz wyższy limitu na płatność niż 200 PLN.

Natomiast kody prepaid paysafecard są dostępne fizycznie w sklepach w ponad 650 000 punktach sprzedaży lub online u autoryzowanych sprzedawców na całym świecie. Można kupić karty o różnych nominałach i otrzymujesz 16-cyfrowy kod. Limit na płatność wynosi maksymalnie 200 PLN.

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon