Wróć do strony

CDA Premium + TV: Korzystaj z multimediów bez limitów

04.07.2023, 17:15

Czy wprowadzenie do VOD + TV jest dla Ciebie?

CDA Premium to lider wśród polskich serwisów z filmami na żądanie (VOD), oferujący dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali, z których korzystają miliony Polaków. Z nogą w drzwiach przyszłości, CDA Premium rozszerza teraz swoją ofertę, dodając dostęp do telewizji na żywo, z możliwością oglądania kanałów telewizyjnych, takich jak TVP1, TVP2, Polsat, TV4, Stopklatka, ZoomTV, History, Kino Polska i wiele innych.

Korzystaj z CDA Premium, gdziekolwiek jesteś

CDA Premium oferuje wyjątkową elastyczność, umożliwiając jednoczesne korzystanie z 3 różnych urządzeń. Możesz oglądać filmy na swoim laptopie podczas podróży, kontynuować je na swoim smartfonie w przerwie na lunch, a potem dokończyć na dużym ekranie telewizora Smart TV już w domu. I wszystko to bez kompromisów w jakości obrazu.

CDA Premium: więcej niż tylko filmy

Subskrybenci CDA Premium mogą także korzystać z szeregu dodatkowych korzyści, takich jak aplikacja mobilna, która pozwala na pobieranie filmów na urządzenia przenośne i oglądanie ich offline. To wspaniałe rozwiązanie nie tylko dla osób w podróży, ale także dla tych, którzy chcą mieć swoje ulubione filmy zawsze pod ręką - czy to w domu, w pracy, czy na wakacjach.

Podsumowanie

CDA Premium + TV to nieograniczony dostęp do wysokiej jakości rozrywki, kiedy tylko masz na to ochotę i gdziekolwiek jesteś. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność streamingu multimediów online, CDA Premium jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie elastyczność, różnorodność i dostęp do szerokiego zakresu rozrywki.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Przyłącz się do nas już dziś.

Wstecz

Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon