PayTicon
Wróć
Paysafecard Classic

paysafecard

Paysafecard pozwala na bezpieczne i anonimowe płatności internetowe. Umożliwia płacenie na tysiącach platform online takich jak Steam, Epic Games czy nawet Google Play. Jest to powszechnie akceptowana metoda płatności. Kod PSC możesz wykorzystać w dowolny sposób, a środki niewykorzystane można użyć ponownie.

Kup Paysafecard online bez prowizji jedną z wielu oferowanych przez nas form płatności w tym BLIK, kartą czy szybkim przelewem.

Cena: 200.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

#GIVEAWAY Z okazji premiery God of War Ragnarök rozdajemy kody paysafecard 4 x 100 EUR!

giveawaypaysafecardpromo

Wygraj kod paysafecard i kup grę lub swoje ulubione gry na PlayStation!

paysafecard-win-god-of-war-ragnok.webp

Aby wziąć udział wystarczy:

💙 Polubić ten post
💬 Odpowiedz emoji z siekierą 🪓
💪 Bądź zwolennikiem paysafecard
I automatycznie jesteś w naszej loterii!

Warunki i zasady: Rozlosujemy 5 x 50 € (*lub równą kwotę w walucie Twojego kraju) kodów paysafecard wśród wszystkich osób, które zastosują się do instrukcji give-away. Giveaway kończy się 24.10.2022, zwycięzcy zostaną ogłoszeni publicznie w tym poście. Odbiór nagrody: do 28.10.2022, do północy (CET), lub przepadnie. Dystrybucja nagrody: w ciągu miesiąca od ogłoszenia zwycięzcy. Nie oferujemy alternatywy w postaci gotówki. Możesz wziąć udział w tym konkursie tylko jeśli mieszkasz w kraju, w którym dostępna jest karta paysafecard. Ten konkurs jest prowadzony wyłącznie przez paysafecard, bez powiązania z Facebookiem.

#videogames #godofwar #giveaway #raffle #paysafecard #win #cash #release #playstation

rules.svg

Oficjalny dystrybutor

payticon.com jest oficjalnym, autoryzowanym przez Paysafe Prepaid Services Limited dystrybutorem produktów paysafecard.

Kupując masz gwarancję legalności pochodzenia kodów oraz pomocy w przypadku problemów z realizacją transakcji. 

Kupuj paysafecard online bez prowizji!

paysafecard-badge.png

Co to jest konto paysafecard (my paysafecard)?

karta podarunkowapaysafecard

Konto paysafecard to osobiste, internetowe konto płatnicze online, które pozwala na dokonywanie płatności w wygodny sposób. Nie musisz wprowadzać długiego kodu.  Wystarczy podać nazwę użytkownika i hasło. Ponadto możesz korzystać z wyższego limitu płatność za pomocą kodu (dla płatności kodem limit wynosi 200 PLN).

my-paysafecard.webp

Konto my paysafecard jest nowoczesnym rozwiązaniem płatniczym dla osób, które chcą w szybki sposób dokonywać płatności online w miejscach, gdzie podawanie swoich danych osobowych jest zbędne. Zalety konta z pewnością docenią gracze korzystający z takich platform jak Steam, PlayStation Store, Nintendo eShopXbox i Google Play.

To również świetne narzędzie płatnicze dla zwolenników gier hazardowych i zakładów sportowych. Paysafecard współpracuje z ponad tysiącem sklepów internetowych w zakresie muzyki, rozrywki i nie tylko.

Dlaczego warto założyć konto paysafecard?

Konto paysafecard to doskonałe rozwiązanie płatnicze dla osób, które cenią prostotę i szybkość transakcji. Korzystając z konta pozostajesz anonimowy podczas dokonywania płatności. Z konta możesz korzystać w wygodny sposób przez dedykowaną aplikację na telefon.

Co daje konto my paysafecard? Konto PSC posiada szereg zalet:

 • można je otworzyć w zaledwie kilka minut
 • pozwala na przegląd posiadanych środków i kontrolę finansów
 • możesz korzystać z wyższych limitów niż 200 PLN na jedną płatność
 • 16-cyfrowy kod wprowadzasz tylko raz — przy doładowaniu środków paysafecard do konta
 • płatności dokonuje się w łatwy sposób, przez wprowadzenie swoich danych logowania (nie podajesz wrażliwych danych, takich jak dane karty kredytowej lub rachunku bankowego)
 • otrzymujesz ekskluzywny dostęp do paysafecard Mastercard – praktycznej karty typu prepaid, którą można doładować gotówką i dokonywać płatności online lub offline. 

Różnica między kontem paysafecard, a kodami paysafecard

Konto paysafecard (my paysafecard) to osobiste konto płatnicze online, które pozwala na dokonywanie płatności po podaniu nazwy użytkownika i hasła. Nie wprowadzasz długiego kodu z karty. Na koncie paysafecard posiadasz wyższy limitu na płatność niż 200 PLN.

Natomiast kody prepaid paysafecard są dostępne fizycznie w sklepach w ponad 650 000 punktach sprzedaży lub online u autoryzowanych sprzedawców na całym świecie. Można kupić karty o różnych nominałach i otrzymujesz 16-cyfrowy kod. Limit na płatność wynosi maksymalnie 200 PLN.

question.svg

Jak działa doładowanie Paysafecard?

Doładowanie paysafecard direct jest proste i szybkie. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 • zalogować się w aplikacji paysafecard
 • wybrać opcję “dodaj pieniądze”
 • wybrać paysafecard direct
 • wybrać kwotę doładowania (jeżeli automatycznie pojawiła się kwota z ostatniego doładowania należy kliknąć odnowić)
 • skopiować kod lub przepisać na payticon.com
 • potwierdź swoją płatność. I to wszystko!

Możesz także utworzyć konto my paysafecard i zarejestrować swoje e-PINy. W ten sposób możesz zarządzać swoimi PINami, sprawdzić historię zakupów, a także wykorzystać opcję, która pozwala na płacenie przez konto paysafecard, a nie tylko za pomocą jednego lub kilku PINów.

Jak korzystać z konta paysafecard?

paysafecard

Korzystanie z konta jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.paysafecard.com/pl/. Konto paysafecard możesz obsługiwać, logując się na naszej witrynie lub przez bezpłatną aplikację paysafecard. 

Jak doładować konto paysafecard?

Saldo na koncie PSC możesz doładować na dwa sposoby:

 1. Wpisując na swoim koncie PSC 16-znakowy kod i klikając „Dodaj środki”. 
 2. Korzystając z praktycznej funkcji paysafecard direct w aplikacji mobilnej. Umożliwia ona natychmiastowe doładowanie salda w najbliższym punkcie sprzedaży, oferującym płatność paysafecard direct.

W celu rejestracji należy podać tylko niezbędne dane, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, adres i numer telefonu komórkowego. Szanujemy Twoją prywatności i nie wymagamy podawania numeru PESEL ani przedstawiania dokumentu potwierdzającego tożsamość. Po potwierdzeniu adresu e-mail i wpisaniu kodu weryfikacyjnego ze sms-a możesz już korzystać z konta.

Aplikacja paysafecard - korzystanie z konta w prosty sposób na smartfonie

Zyskaj wgląd do konta paysafecard na smartfonie, bez względu na to, gdzie obecnie jesteś. Przez aplikację szybko doładujesz swoje konto w punkcie sprzedaży. Możesz to zrobić bez wprowadzania kodu, za pomocą funkcji paysafecard direct.

Natomiast dokonując płatności online w jednym z naszych internetowych sklepów partnerskich, możesz zeskanować kod QR w okienku płatności i za pomocą funkcji scan2pay zapłacić w prosty sposób.

scan-to-pay.webp


Pełne bezpieczeństwo i anonimowość podczas dokonywania płatności online

Dzięki paysafecard online płatność odbywa się natychmiastowo i bez konieczności podawania danych kontaktowych. Nie musisz obawiać się o swoje pieniądze. Konto PSC jest bezpieczne i niezagrożone atakami hakerskimi. 

Konto my paysafecard zapewnia bezpieczeństwo w sieci, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych płatności bankowych online, nie musisz wpisywać poufnych danych logowania do swojego konta bankowego, czy numeru karty płatniczej.

Rejestracja konta paysafecard

Rejestracja konta jest intuicyjna i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Nie musisz posiadać konta bankowego ani karty kredytowej. Wystarczy, że klikniesz „Rejestracja” na naszej stronie i w kilku krokach wypełnisz formularz.  

Chcesz wiedzieć więcej?


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon