payticon
Wróć
NOWOŚĆCashback do 5%Karta podarunkowa Tinder

Karta podarunkowa Tinder

Karty podarunkowe Tinder - swoboda i bezpieczeństwo

Wyjątkowe doładowania Tinder Plus i Tinder Gold to jednorazowe vouchery do aplikacji Tinder, dzięki którym unikniesz podpinania swojej karty płatniczej. Wszystkie nasze karty podarunkowe pochodzą z oficjalnej dystrybucji - wysyłamy je automatycznie, 24/7!

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

Instrukcja aktywacji:

  • Zrealizuj, korzystając z podanego linku: www.tinder.com/vip/CODE
  • Gdy użytkownik spróbuje zrealizować kod, żaden inny użytkownik nie będzie uprawniony do zrealizowania tego samego kodu, nawet jeśli pierwszemu nie uda się proces realizacji.

Tinder Plus

Uaktualnij do Tinder Plus®, aby uzyskać dostęp do funkcji premium, w tym nieograniczonej liczby polubień, dzięki czemu możesz korzystać z funkcji Przesuń w prawo do woli. Paszport do rozmów z singlami na całym świecie; Przewiń, aby dać komuś drugą szansę; bezpłatna miesięczna premia, aby być najlepszym profilem w Twojej okolicy przez 30 minut; dodatkowe Superlajki, aby wróżnić się z tłumu.

Tinder Gold

Uaktualnij do Tinder Gold ™, aby uzyskać pierwszorzędne wrażenia: Paszport, Rewind, nieograniczona liczba polubień, pięć Superlajków dziennie, jeden Boost miesięcznie i więcej elementów sterujących profilem.

Ale czekaj, będzie lepiej. Oszczędzaj czas i bezcelowe wyszukiwanie dzięki naszej funkcji polubień, która pozwala zobaczyć, komu się podobasz. Pomyśl o tym jak o swoim osobistym asystencie Tindera – dostępnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – dostarczającym Ci wszystkie oczekujące dopasowania. Teraz możesz usiąść, napić się dobrego koktajlu i przeglądać profile w wolnym czasie. Żegnaj, żmudne wyszukiwanie.

Witaj Tinder Gold!

Czym się różni Tinder Gold od Tinder Plus?

Chcesz wiedzieć czym się różni Tinder Gold od Tinder Plus? Zobacz porównanie dostępnych opcji:

  PlusGold
Nielimitowane PolubieniaPodrywaj tyle osób, ile tylko chcesz.TAKTAK
PaszportŁącz się w pary z ludźmi z całego świata.TAKTAK

Druga szansa

Napraw błędy z przeszłości i cofnij swoje ostatnie przesunięcie.TAKTAK

Lubi Cię

Zobacz profile wszystkich swoich wielbicieli w jednym miejscu – będzie Ci dużo łatwiej zdecydować, kogo przesunąć w prawo. TAK

Darmowe comiesięczne Superlajki

Wyróżnij się z tłumu i trzykrotnie zwiększ swoje szanse na dopasowanie. TAK

1 Boost miesięcznie
Wzbudź jeszcze większe zainteresowanie użytkowników w okolicy, zwiększając swoją widoczność na 30 minut. TAK

Jak zobaczyć kto polubił mnie na Tinderze?

Jak zobaczyć kto polubił mnie na Tinderze? 

Chcesz wiedzieć, kto przesunął Twój profil w prawo na Tinderze? Cóż, jedynie z Tinder Gold masz szansę to odkryć! Ta bardzo przydatna funkcja umożliwia nie tylko sprawdzenie, kto Cię polubił, ale także daje Ci możliwość zmiany lokalizacji swojego profilu i korzystania z superlajków, które zwrócą uwagę najbardziej atrakcyjnych osób. Tinder Gold wyświetla także dokładną liczbę oczekujących lajków, więc zawsze wiesz, kto czeka na Twoje zainteresowanie.

Ale jak to działa? Po prostu aktywuj Tinder Gold z użyciem karty podarunkowej, kliknij w ikonę gwiazdy, aby wyświetlić nowe polubienia, lub przejdź do zakładki wiadomości, aby zobaczyć oczekujące lajki. Aby zobaczyć profile osób, które Cię polubiły, wystarczy kliknąć zdjęcie profilu ze złotą ramką.

Pamiętaj, że Tinder Gold to nie tylko sposób na poznanie nowych ludzi, ale także na odkrycie, kto jest zainteresowany Twoim profilem. Dzięki temu możesz skupić swoją uwagę na tych, którzy Cię interesują i zminimalizować stratę czasu na tych, którzy nie są dla Ciebie odpowiedni. Odkryj świat randek online w najlepszym wydaniu - z Tinder Gold!

Jak aktywować boost i zwiększyć widoczność swojego profilu na Tinderze?

Marzysz o tym, aby Twój profil na Tinderze stał się bardziej popularny? Chcesz uzyskać większą liczbę dopasowań? W końcu każdy chce być widoczny i zwracać uwagę! Nic prostszego - Tinder Boost jest tu po to, aby pomóc!

Dzięki temu narzędziu zwiększysz swoją widoczność w aplikacji i stworzysz kolejki profili użytkowników w Twojej okolicy, którzy będą chcieli Cię poznać. Po aktywowaniu, Twój profil będzie jednym z najpopularniejszych w pobliżu! Twórcy aplikacji sądzą, że Boost potrafi nawet 10-krotnie zwiększyć Twoje szanse na znalezienie idealnej pary.

Ale jak to działa? Tinder Boost jest częścią abonamentu Tinder Gold lub Tinder Platinum, więc jeśli chcesz z niego skorzystać, możesz zakupić kartę podarunkową Tinder. Aby aktywować Boost, wystarczy włączyć aplikację Tinder na swoim telefonie i kliknąć na ikonę błyskawicy. Teraz możesz zacząć cieszyć się większą popularnością i zwiększonymi szansami na znalezienie idealnej pary. Spróbuj już dziś i zobacz, jak Tinder Boost może zmienić Twoje życie!

Po co używać Superlike na Tinder? Jak wysłać Superlike?

Superlike w Tinder to narzędzie dla tych, którzy chcą podnieść poprzeczkę swoich dopasowań na wyższy poziom. Podobnie jak przy wspinaczce, musisz mieć dobrą przyczepność, aby dotrzeć do szczytu. I w tym właśnie Superlike może Ci pomóc! Warunkiem skorzystania z tej funkcji jest subskrypcja Tinder Gold lub Premium, która daje Ci 5 Superlike'ów na tydzień.Pamiętaj, że opcję Tinder Premium możesz uzyskać dzięki karcie podarunkowej Tinder na naszej stronie. Dzięki temu, kiedy wysyłasz Superlike do osoby, która Ci się podoba, Twój profil błyska w niebieskiej poświacie, wyróżniając. A z pewnością warto zwrócić na siebie uwagę, żeby znaleźć idealne dopasowanie, prawda? Aby wysłać Superlike, po prostu otwórz aplikację Tinder z aktywowanym kontem Premium na swoim telefonie lub w przeglądarce komputera i kliknij ikonę niebieskiej gwiazdy przy profilu osoby, która wpadła Ci w oko. Przyjemnego randkowania!

Co daje Tinder Gold w pakiecie miesięcznym?

Tinder-Gold_card.webp

lubi-cie.webpLubi Cię - Zobacz profile wszystkich swoich wielbicieli w jednym miejscu – będzie Ci dużo łatwiej zdecydować, kogo przesunąć w prawo.

paszport.pngPaszport - Łącz się w pary z ludźmi z całego świata.

nielimitowane-polubienia.pngNielimitowane Polubienia - Podrywaj tyle osób, ile tylko chcesz.

superlajk.webpDarmowe comiesięczne Superlajki - Wyróżnij się z tłumu i trzykrotnie zwiększ swoje szanse na dopasowanie.

boost.webp1 Boost miesięcznie - Wzbudź jeszcze większe zainteresowanie użytkowników w okolicy, zwiększając swoją widoczność na 30 minut.

druga-szansa.pngDruga szansa - Napraw błędy z przeszłości i cofnij swoje ostatnie przesunięcie.

 

Dlaczego warto kupić Tinder Plus?

Tinder_Plus_card.webp

Dzięki Tinder Plus zyskujesz nowe funkcje w aplikacji! Najważniejsze z nich to:

nielimitowane-polubienia.pngNielimitowana ilość wysyłanlnych lajków - Podrywaj tyle osób, ile tylko chcesz.

druga-szansa.pngDruga szansa - napraw błędy z przeszłości i cofnij swoje ostatnie przesunięcie.

paszport.pngPaszport - Łącz się w pary z ludźmi z całego świata.

Jak aktywować kod w aplikacji Tinder?

Aby aktywować kod karty podarunkowej Tinder, należy wykonać parę kroków.

  • Kup kartę podarunkową Tinder Gold lub Tinder Plus w serwisie payticon.com 
  • Wejdź na stronę  www.tinder.com/vip/CODE i wprowadź kod wyświetlony na końcu procesu zakupowego lub otrzymanego na adres email podanego na końcu transakcji. Po otwarciu linka, widok powinien wyglądać tak:

tinder-aktywacja.webp

  • Po wprowadzeniu kodu, należy kliknąć wyślij. Na Twoim koncie zostanie aktywowany pakiet zgodnie z wybraną opcją. 

Warunki i zasady

Voucher może być zrealizowany tylko jednorazowo i tylko przez jednego użytkownika. Niniejszy zakup nie zastępuje istniejącej subskrypcji. Aby nowa subskrypcja została prawidłowo przetworzona, należy anulować wszelkie automatyczne odnowienia wcześniejszych zakupów, w tym tych dokonanych za pośrednictwem innych kanałów. Ten zakup nie zastępuje subskrypcji ani wcześniejszych zakupów. Vouchery nie mogą być używane poza Unią Europejską. Wymagane konto na Tinderze. Aby korzystać z Tindera, należy mieć ukończone 18 lat. Vouchera nie można zastosować do już aktywnej subskrypcji. Jeśli odnawiasz subskrypcję i otrzymałeś(-aś) voucher, Twoja subskrypcja zostanie odnowiona na tym samym koncie Tinder, które posłużyło Ci do realizacji pierwszego vouchera. Wykorzystany kod vouchera nie może być użyty ponownie przez innego użytkownika, nawet jeśli nie został pomyślnie zastosowany. Vouchery wygasają po 5 latach od daty zakupu. Wnioski o przedłużenie ich ważności nie będą rozpatrywane. Vouchery Tindera („vouchery”) są zależne od dostępności i mogą zostać wykorzystane tylko w Unii Europejskiej. Wyłącznie do użytku osobistego. Odsprzedaż nie jest dozwolona. Vouchery można realizować za pośrednictwem podanego linku. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie można jej wymienić na gotówkę. Oferta podlega warunkom użytkowania Tindera (https://gotinder.com/terms). Tinder jest zarejestrowanym znakiem handlowym Match Group, LLC. Zobacz Regulamin: https://www.help.tinder.com/hc/en-us/articles/115004487406-Tinder-Subscriptions
https://www.help.tinder.com/hc/


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon