payticon
Wróć
Cashback do 3%Karta podarunkowa Nike

Karta podarunkowa Nike

Karta podarunkowa NIKE Zachęć do uprawiania sportu osoby, na których Ci zależy, lub zmotywuj się do większego wysiłku. Tutaj nie ma mety. Podaruj kartę upominkową Nike, a wraz z nią nieskończony potencjał. Jeden prezent daje dostęp do całego świata obuwia, odzieży i sprzętu, który uwielbiają zarówno fani sportu, jak i stylu.

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

GŁÓWNE KORZYŚCI

● Wszystko, czego potrzebujesz, by być w najlepszej formie.

● Proste składanie zamówień przez aplikację i stronę Nike.

● Powiązane aplikacje takie jak Nike Run Club i Nike Training, które zachęcą Cię do ruchu.

● Wszystko, co najlepsze w Nike, dostosowane do Twoich potrzeb: bezpłatne członkostwo Nike daje Ci dostęp do wyjątkowych korzyści. (Przeglądaj nowe produkty oraz premierowe modele i kolekcje przed innymi. Korzystaj z bezpłatnej dostawy i bezpłatnych zwrotów). „Nike.com/membership

● Sprawdzaj saldo karty i uzyskuj pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Instrukcja aktywacji:

Tę kartę można wykorzystać na stronie Nike.com lub w aplikacjach Nike. Aby wykorzystać kartę upominkową, w kroku dotyczącym płatności podczas składania zamówienia zaznacz pole obok opcji „Czy masz kartę upominkową Nike?”. Wpisz numer karty upominkowej i kod PIN, a następnie kliknij „ZASTOSUJ”. Suma na karcie upominkowej zostanie odliczona od całkowitej kwoty zamówienia.

Zasady i warunki użytkowania:

Kartę można wykorzystać na stronie Nike.com. Jeśli łączna cena kupowanych produktów przewyższa wartość karty, należy skorzystać z dodatkowej metody płatności. Karty nie można zwrócić, wymienić na gotówkę ani otrzymać za nią zwrotu pieniędzy, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. Karta nie wygasa. Kartę należy traktować jak gotówkę. Nike nie ponosi odpowiedzialności, jeśli karta zostanie zgubiona, skradziona, uszkodzona lub wykorzystana bez pozwolenia. Pełny regulamin znajduje się na stronie Nike.com/storegiftcards. Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty usług Nike i związanych z nimi korzyści, zarejestruj się na Nike.com/membership


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon