payticon
Wróć
NOWOŚĆCashback do 5%Nintendo eShop Card

Nintendo eShop Card

Spraw przyjemność swoim przyjaciołom, bliskim, a nawet sobie kartą Nintendo eShop! 

Karta Nintendo eShop to świetny prezent dla każdego, kto lubi grać i chce się rozerwać! 

Możesz użyć karty Nintendo eShop jako szybkiej, taniej i łatwej alternatywy karty kredytowej podczas kupowania gier i innej zawartości w sklepie Nintendo eShop lub na oficjalnej stronie Nintendo. 

Otwórz sklep Nintendo eShop na konsoli Nintendo Switch, a zobaczysz cały świat gier gotowych do natychmiastowego zakupu i pobrania. 

Możesz użyć kart Nintendo eShop, aby dodać środki do swojego konta w pięciu nominałach: 70 PLN, 120 PLN, 250 PLN, 370 PLN i 500 PLN. Zwróć uwagę na to, że sklep Nintendo eShop pokazuje ceny w walucie odpowiadającej ustawieniom regionalnym Twojej konsoli.

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

Jak zrealizować kod?

Kod możesz wykupić na Nintendo Switch. 

Jak aktywować kod na Nintendo Switch: W Nintendo eShop wybierz: REDEEM CODE („Zrealizuj kod”) lub ADD FUNDS („Dodaj środki”) i podążaj za wytycznymi na ekranie.

Regulaminy

Uwagi prawne dotyczące kodu przedpłaconego Nintendo eShop:
Cyfrowy kod na środki Nintendo eShop.
Kod możesz wykupić na Nintendo Switch.
Aby wykorzystać ten kod, musisz mieć dostęp do bezprzewodowego połączenia z internetem oraz zaakceptować związaną z siecią umowę użytkownika i zasady ochrony prywatności. Może być również wymagane stworzenie lub połączenie konta Nintendo Account.

Ten kod:
* może być zrealizowany tylko raz, na pełną wartość, i na tę samą walutę co ta użyta do nabycia kodu.
* nie może być odsprzedany, wymieniony, zwrócony do punktu sprzedaży lub w żaden inny sposób zamieniony na gotówkę.
* nie zostanie wymieniony przez firmę Nintendo ani sprzedawcę na nowy w wypadku zgubienia, kradzieży lub wykorzystania go w inny sposób bez zgody nabywcy.

Jak aktywować kod na Nintendo Switch: 
W Nintendo eShop wybierz: REDEEM CODE („Zrealizuj kod”) lub ADD FUNDS („Dodaj środki”) i podążaj za wytycznymi na ekranie. 
Na wszelki wypadek, zachowaj potwierdzenie.
Wydano przez Nintendo of Europe GmbH.


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon