payticon
Wróć
Cashback do 5%Doładowanie Microsoft Xbox

Doładowanie Microsoft Xbox

Karta przedpłacona Xbox Live to dostęp do dodatkowych materiałów na konsoli Xbox One/Xbox 360 oraz systemach operacyjnych Windows 10, 8.1 oraz Windows Phone 8. Pobieraj gry, aplikacje oraz dodatkowe materiały ze sklepów Xbox, Windows i Windows Phone.

 

Działa na komputerach i tabletach z systemami Windows 10 lub Windows 8.1, na telefonach z systemami Windows 10 lub Windows Phone 8 i nowszych oraz na konsolach Xbox One i Xbox 360 (wymagana usługa Xbox Live). Nie można zrealizować na urządzeniach ze starszym oprogramowaniem.

Trustpilot4.6/5

Cena: 0.00 PLN

Cena zawiera wszystkie opłaty i prowizję

Główne zalety - jedna waluta, trzy sklepy

Jedna waluta do wykorzystania we wszystkich sklepach online ekosystemu Microsoft Xbox, Windows 8.1, Windows Phone 8.

Kupuj najnowsze gry, mapy, dodatki

Lista dostępnych do kupienia tytułów jest naprawdę imponująca. Dostępne są zarówno najnowsze przeboje jak i gry starsze, uznawane przez graczy za klasyki. Odkryj swoje ulubione tytuły na nowo, pobierając do nich dodatki oferujące zupełnie nowe misje, postaci, mapy lub wyzwania.      

Dostępne w różnych nominałach - 20, 50, 70, 100, 200 zł

Sam zdecyduj jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakupy najnowszych gier i DLC. Karty przedpłacone dostępne są w czterech różnych wariantach: 20, 50, 70, 100 i 200 zł. Pozwala to na komfortowe dysponowanie wpłacanymi na konto środkami pieniężnymi.

Możliwość wykorzystania do mikrotransakcji w różnych operacjach oraz grach

Konsola Xbox przyczyniła się do popularyzacji mikrotransakcji, czyli szybkich płatności wewnątrz gier lub aplikacji. Karta przedpłacona pozwala w natychmiastowy sposób kupić i pobrać dostępne na rynku dodatki do gier, skórki, nowe przedmioty lub inne materiały. 

JAK ZREALIZOWAĆ KOD:

  1. Utwórz lub zaloguj się do swojego konta Microsoft
  2. Wejdź na stronę account.microsoft.com/billing/redeem
  3. Wprowadź kod
  4. Rozpocznij zakupy

ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA

Karty przedpłacone są alternatywą kart kredytowych. Kontroluj saldo swoich środków i bądź bezpieczny.

 

Po zrealizowaniu na koncie Microsoft w Polsce zostanie uwzględniona pełna wartość kodu i będzie ją można użyć do zakupu kwalifikujących się materiałów (obowiązują wyłączenia) bezpośrednio w wybranych sklepach cyfrowych firmy Microsoft. Oferta i ceny różnią się w zależności od regionu, urządzenia i czasu zakupu. Mogą obowiązywać ograniczenia geograficzne dotyczące krajów i salda, podatki oraz opłaty za połączenie internetowe. Część zawartości wymaga płatnych subskrypcji. Musisz mieć co najmniej 13 lat. Z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez prawo kody nie podlegają wymianie na gotówkę ani zwrotowi i nie mogą być doładowywane. Aby utworzyć nowe konto Microsoft lub przeczytać pełną treść warunków i postanowień (które mogą ulec zmianie bez powiadomienia), wejdź na stronę microsoft.com/cardterms. Nie obowiązuje tam, gdzie jest to zabronione przez prawo. Karty i kody są wydawane i chronione znakami ©/™/® przez Microsoft Corp, firmę zarejestrowaną w stanie Washington i/lub jej spółki zależne.
Microsoft Corporation — One Microsoft Way — Redmond, WA 98052-6399 — USA


Nazwy produktów użyte na tej stronie służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych. Wszystkie znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Created with by devticon